loga sbrr

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Projekt jest dofinansowane z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju „Królewskiego Ponidzia”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”

Gmina Busko-Zdrój w dniu 25.03.2024 roku zawarła umowę o przyznaniu pomocy Nr 01779-6935-UM1312663/24 do realizacji operacji pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej i rekreacyjnej poprzez przebudowę wewnętrznej instalacji teletechnicznej oraz wykonanie obiektów małej architektury w Kompleksie Tężnia Busko”.

W ramach przedmiotowego projektu dokonano:

• zakupu i montażu ekranu LED wraz z wykonaniem kompletnego okablowania prądowego i sygnałowego do Domu Zdrojowego w Busku-Zdroju

Projekty dofinansowane z PROW

• zakupu i montażu obiektu przestrzennej ramy do zdjęć pamiątkowych na działce nr 91/3 obręb 13 w Busku-Zdroju

Projekty dofinansowane z PROW

• zakupu i montażu elementów małej architektury w postaci 2 szt. BenchMan: siedzący klasyczny w postaci nakładki ze stali nierdzewnej na istniejącej ławce oraz krzesła BenchMan ze stali nierdzewnej

Projekty dofinansowane z PROW Projekty dofinansowane z PROW

• zakupu i montażu konsolety oświetleniowej, ruchomej głowicy oraz oświetlacza do Domu Zdrojowego w Busku-Zdroju.

Projekty dofinansowane z PROW Projekty dofinansowane z PROW

W wyniku rozstrzygniętych postępowań przetargowych wyłoniono wykonawców w/w zadań oraz zawarto umowy na ich realizację. Całkowita wartość projektu, zgodnie z zawartymi umowami z Wykonawcami wynosi: 357 321,67 zł brutto.

Koszty kwalifikowane operacji wynoszą: 357 321,67 zł.

Wartość pomocy udzielonej Gminie Busko-Zdrój na podstawie Umowy o przyznanie pomocy przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego Nr 01779-6935-UM1312663/24 z dnia 25.03.2024 roku zm. aneksem wynosi: 185 631,00 zł.

Zostały dokonane odbiory końcowe wszystkich zadań realizowanych w ramach projektu.