W związku z dużym zainteresowaniem, licznymi konsultacjami oraz chęcią dalszego przesyłania pomysłów na projekty w Busku-Zdroju a także umożliwieniem Państwu w jak najszerszego dostępu do narzędzi, umożliwiających zgłoszenie swoich pomysłów, wydłużony zostaje termin ich składania do dnia 31 sierpnia 2020 r.

Przypominamy, iż przedstawione przez Państwa kompletne propozycje projektów, możliwych do realizacji na terenie miasta Busko-Zdrój, po ocenie komisyjnej, mają szansę na zamieszczenie w opracowywanych projektowych dokumentach strategicznych i wniosku o dofinansowanie a w przyszłości na realizację. Zapraszamy i zachęcamy do wypełnienia KARTY ZGŁOSZENIA POMYSŁU PRZEDSIĘWZIĘCIA NA ROZWÓJ BUSKA-ZDROJU.

Przedmiotowa karta wraz z dokumentacją znajduje się pod adresem www: https://www.umig.busko.pl/dzialania-gminy/fundusze-norweskie-i-fundusze-eog.html

Prosimy o przesyłanie pomysłów do dnia 31 sierpnia (poniedziałek) 2020 r.

Dodatkowe informacje:

1. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe. Jeżeli Państwo nie jesteście zainteresowani uczestnictwem w dalszym etapie doprecyzowania/konstruowania przedsięwzięć/ działań, to możecie zostać anonimowi. Liczy się pomysł rozwoju miasta.
  2. Wysłanie wiadomości e-mail, złożenie w UMIG Busko-Zdrój Karty pomysłu jest dobrowolne. Jeżeli podaliście Państwo w Karcie swoje dane osobowe, oznacza to jednocześnie, że wyraziliście zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Przed udostępnieniem danych osobowych prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych zamieszczoną w ogłoszeniu. Państwa dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu zgłoszenia propozycji pomysłu do projektu tworzonego przez Miasto Busko-Zdrój w ramach Programu Rozwój Lokalny.
  3. Proszę wypełnić formularz tak, jak Państwo potrafią. Nie wszystkie pola muszą być szczegółowo uzupełnione. Jeśli któreś zagadnienie nie jest jasne, można pozostawić puste pole. Konieczne jest wypełnienie pól  znaczonych jako „obowiązkowe”.
  4. W razie pytań, prosimy kontaktować się z Panią Anną Garlej, tel. 41 370 52 23. Pracownik wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z wypełnieniem Karty pomysłu.

Szczegóły Programu „Rozwój Lokalny”, w którym Miasto bierze udział można znaleźć na stronie internetowej https://www.umig.busko.pl/dzialania-gminy/fundusze-norweskie-i-fundusze-eog.html oraz w BIP Urzędu w zakładce aktualności.

1. Regulamin naboru KART POMYSŁÓW PRZEDSIĘWZIĘĆ
2. Zał. 1 do Regulaminu Cele projektu
3. Zał.1a Cele problemy PRI
3. Zał.1a Cele problemy PRL
3. Zał.1a Cele problemy - wersja [XLS]
4. Zał. 2 do Regulaminu Karta Pomysłu PRZEDSIĘWZIĘCIA – wersja edytowalna
5. Zał. 3 do Regulaminu RODO

DO UZUPEŁNIENIA KARTY POMYSŁU ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY BUSKO-ZDRÓJ!!!”

Informacja o wydłużeniu terminu [ pdf ].