VIII Ns 312/19

OGŁOSZENIE

Sąd Rejonowy w Kielcach postanowieniem z dnia 27 czerwca 2019 roku, sygn. akt VIII Ns 312/19 zezwolił Województwu Świętokrzyskiemu - Świętokrzyskiemu Zarządowi Dróg Wojewódzkich w Kielcach na złożenie do depozytu sądowego kwoty 4 462,17 zł (cztery tysiące czterysta sześćdziesiąt dwa złote i siedemnaście groszy) tytułem odszkodowania za przejęcie na rzecz Województwa Świętokrzyskiego prawa własności nieruchomości położonej w obrębie 0030 Radzanów, gmina Busko-Zdrój, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 245/2 o powierzchni 0,0742 ha, która to należność ma być wypłacona spadkobiercom Teodozji Łuszcz-Obcowskiej-pod warunkiem przedłożenia stosownego prawomocnego postanowienia o stwierdzeniu spadku lub aktu poświadczenia dziedziczenia. Wzywa się osoby uprawnione do odbioru depozytu.

Sygn. akt VIII Ns 312/19

ZARZĄDZENIE
Dnia 27 czerwca 2019 roku

Przewodniczący ASR Bartosz Karp w Sądzie Rejonowym w Kielcach w VIII Wydziale Cywilnym po rozpoznaniu w dniu 27 czerwca 2019 roku w Kielcach na posiedzeniu niejawnym sprawy z wniosku Województwa Świętokrzyskiego - Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach z udziałem nieznanych następów prawnych Teodozji Łuszcz-Obcowskiej o zezwolenie na złożenie do depozytu sądowego zarządza:

I. ustanowić dla nieznanych następów prawnych Teodozji Łuszcz-Obcowskiej kuratora w osobie adwokata Mateusza Brzezińskiego;
II. o ustanowieniu kuratora ogłosić w budynku sądowym oraz w lokalu Urzędu Gminy w Busku-Zdroju.